«НАШЕ» — це культурне та гастрономічне дослідження України від Pure & Naive та етнографічного візуального щоденника Ukrainian Folks, яке розпочато 14 лютого.

Благодійна мета

Зібрати 1,000,000 грн на підтримку архівів та реновацію музею-майстерні українських художників, монументалістів та дивовижних новаторів свого часу Ади Рибачук та Володимира Мельниченка.

Дізнатись більше

«НАШЕ» — це дослідження, що немає конкретних терміну та обмежень: гастрономічні експерименти, дегустації, pop-up маркет, експедиції в регіони, робота з етнографічними та мистецькими архівами, та ряд інших важливих проєктів.

Спеціальне меню страв з різних регіонів, українське вино від маленьких виноробів, винні дегустації, pop-up маркет з автентичною керамікою, колекцією української поезії, листівок та інших українських символів.

Ада Рибачук
і Володимир Мельниченко

Серед найбільш відомих робіт пари — серії панно в київському Палаці дітей та юнацтва та на Центральному авто-вокзалі. Але найбільш резонансним проєктом стала “Стіна пам’яті” на Байковій горі, що була буквально залита бетоном радянською владою.

Проєкт самої майстерні був розроблений в 1972 році на місці напівзруйнованої будівлі. З того часу художники тут не лише займалися живописом, але й експериментували зі скульптурою, архітектурою та рядом інших технік. Майже всі їх роботи зараз зібрані в будинку-майстерні. Сама будівля потребує реновації, як і архівний напрям роботи фонду АРВМ.

Візуалізації реновації будинку-майстерні

Щотижня наш маркет буде поповнюватись новими об’єктами та символами від невеликих українських ремісників та з приватних колекцій, а меню — новими стравами.

Відкривайте для себе наше разом з нами. Щодня в Pure & Naive.

Весь прибуток від продажів маркету, страв, вина та інших підпроєктів щотижня ми перераховуємо
в банку. Доєднуйтесь і ви.

Зібрано: 861,155
Ціль: 1,000,000 ₴
Підтримати проєкт
Благодійна дегустація
неділя, 6 листопада, 19:30